کیان تلکام کارت تلفن و تلفن خارج از کشور

درباره کیان تلکام

صاحب امتیاز این سایت جناب آقای میلاد کریمی به آدرس تهران-تهرانسر اصلی خیابان باشگاه خیابان هفتم غربی خیابان گلایل پلاک 4 به شماره تماس 021-44566298 می باشد .از آن جایی که بیشتر از چندین سال است که به کاربران عزیز و گرامیان خدمات می دهیم، به خوبی با نیاز های مردم آشنا هستیم و همواره در تلاشیم این نیاز ها را برطرف کنیم، اما با این وجود نیز اگر نیازی دیگر بجزسرویس های مورد نظر داشتید با ما درمیان بگذارید!

کیان تلکام کار خود را در زمینه ارائه انواع سرویس های اینترنتی و مخابراتی و بصورت سرویس دهنده به شرکت ها و مشترکین خانگی آغاز نمود و یکی از مجموعه های بزرگ فعال در حوزه ارایه خدمات دسترسی به اینترنت و سرویس تماس با خارج کشور و راهکار های ارتباطی اینترنتی در ایران است که توانسته است طی چندین سال فعالیت خود، خدمات کارسازی را در این حوزه به مشتریان سراسر ایران ارایه کند.

تلاش ما همواره بر این اصل استوار بوده که خدمتی نو و ارزنده به هموطنان گرامی عرضه نمائیم. نیک می دانیم که در جهان معاصر که تغییرات لحظه ای صورت می پذیرد, داشتن ایده های نو نیازمند ذهن های روشن و آگاه است. امیدواریم تأثیر عملکرد ما نقش مؤثری در جهت رفاه نسبی و تأمین حداقل نیاز شما خوبان گردد و در این راه از هیچگونه تلاش و پشتکاری دریغ نخواهیم کرد. لذا نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما گرامیان مطمئنا ما را در ارائه خدمات بهتر کمک خواهد کرد.

کیان تلکام دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن و تجارت می باشد. داشتن این نماد لازمه اتصال به درگاه الکترونیکی بانک ها بوده و تضمینی همه جانبه بر اصالت وب سایت می باشد.

با استفاده از کارت تلفن کیان تلکام می توانید به سادگی با هر نقطه از جهان، تماس تلفنی داشته باشید. این کارت ها بدون تاریخ مصرف و متناسب با بودجه‌ کاربران برای مکالمه بین المللی در نظر گرفته شده است.

ثبت شده در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی.

دارای نماد اعتماد و اطمینان مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت.

تلفن پشتیبانی: (۰۲۱)22635041

خیابان ولیعصر خیابان زرتشت خ جاوید پلاک 4

آدرس پستی صرفا جهت مکاتبات اداری میباشد، تمام سفارشات بصورت آنلاین انجام می شود و مراجعه حضوری پذیرفته نمی شود.

تماس ارزان با آمریکا، کانادا، اروپا، ترکیه، هند، مالزی، دبی، عراق و چین. تماس ازآمریکا، کانادا، انگلیس، اسپانیا، آلمان، فرانسه، سوئد به ایران. تماس ارزان و با کیفیت با سرتاسر دنیا. بدون اشغالی، تاخیر صدا، هزینه های جانبی، مالیات و عوارض. تحویل آنی کارت های تلفن خریداری شده در 24 ساعت شبانه روز. امکان شارژ کارت های قبلی خریداری شده. بدون نیاز به شماره کارت یا پین (Nopin). شماره گیری سریع با قابلیت تنظیم چند شماره مقصد. بدون تاریخ مصرف و انقضاء. پشتیبانی خطوط خارج از کشور. قابلیت اتصال چندین شماره از یک اکانت. قابل استفاده از تهران، شهرستان ها و کلیه اپراتور های تلفن همراه و تلفن ثابت داخل کشور.